Priežastys kodėl turėtumėte turėti vandens filtrą

pagal | 2022 2 rugsėjo

Manoma, kad žmogaus organizmą sudaro daugiau nei trečdalis vandens, todėl labai svarbu palaikyti tinkamą hidrataciją. Gerdami didesnį kiekį vandens, jūs palaikysite savo širdį sveikesnę, turėsite geresnę nuotaiką, gražesnę odą ir turėti kur kas daugiau energijos. Kad gauti visą šią paminėtą naudą, žmogus per dieną privalo išgerti bent du litrus vandens. Tačiau, kodėl taip svarbu gerti vandenį?

Vis daugiau jaunų šeimų domisi, kaip vandens filtrai gali padėti pagerinti jų namų vandenį, bei kodėl svarbu juos turėti savo namuose.

Dalinamės su jumis priežastimis, kodėl verta turėti namuose vandens filtrus.

Vanduo ne visuomet toks skaidrus, kaip atrodo

Pažiūrėję į savo stiklinę, tikriausiai pamatysite skaidrų vandenį. Tačiau jis tikrai nėra toks skaidrus, koks būtų prafiltruotas. Pagalvokite patys, kiek vanduo nukeliauja per vamzdynus, kol pasiekia jūsų namus. Vanduo keliauja dideles distancijas, tad nenuostabu, kad jis gali būti su teršalais ir kitais mikrobais. Apskritai, vandens filtrai jums galėti padėti jaustis saugiau, kuomet žinosite, kad geriate sveiką ir švarų vandenį.

Tai gali padėti jums sutaupyti

Daug žmonių tiesiog negeria vandens iš savo namų čiaupo, o mieliau perka vandenį buteliuose. Ilgainiui galite sutaupyti nemenką pinigų sumą, kuomet nustosite nereikalingai leisti pinigus vandeniui buteliuose. Vien per metus galima sutaupyti virš 200 eurų.

Prisidėkite prie švaresnės aplinkos

Butelių pirkimas reikalauja ne tik pinigų, tačiau reikia nepamiršta, kad yra naudojamas ir plastikas. Plastikas žinomas kaip didelė tarša gamtoje, nes jam suirti reikia kelių šimtų metų. Jeigu pasirenkate perdirbamus butelius, tuomet jų perdirbimui irgi reikia lėšų. Be to, kad būtų vandens buteliai atgabenami į jūsų parduotuvę, reikia jį atvežti, tad vengdami pirkti vandenį buteliuose, jūs sumažinsite anglies kiekį ore.

Suvartosite mažiau kalkių nuosėdų

Lietuva turi daug kieto vandens zonų, o tai reiškia, kad yra didelė kalkių nuosėdų koncentracija. Pabandykite savo vandenį įpilti į kokį nors plastikinį indą ir pamatysite kaip lieka baltos žymės. Nors ir kalkėta vandenį gerti nepavojinga, tačiau visuomet siūloma tokio vandens vengti.

Taip pat rinkoje yra ne vien vandens filtrai, tačiau ir nugeležinimo filtrai, kurie padeda tam tikrame vandens kiekyje neviršyti geležies kiekio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *