Vandens minkštinimo filtrai – atsikratykite kalkių visam

pagal | 2022 6 rugsėjo

Kalkės namuose yra ganėtinai dažna problema visuose namuose: jos nusėda ant visų paviršių, jas sunku išvalyti, jos užkemša ir gadina brangius prietaisus, kuriuos reikia arba vežti į garantinį aptarnavimą ir tuo metu negalite naudotis įprasta buitine technika, arba juos reikia keisti iš esmės, nes nuo kalkių jie gali tapti visiškai nebenaudojami. Kalkės nusėda visur ir dėl to išauga iš sunaudojamas elektros kiekis. Nevalant nuolatos, kalkės tampa erzinančia problema ir imame kesti net pačius prietaisus, nes jie tiesiog nebeatlieka pilnai savo funkcijos, kurią kuo puikiausiai atliko, kai buvo visiškai nauji.

Jei tokios situacijos jums pažįstamos, vandens minkštinimo filtrai taps tikru išsigelbėjimu ir gerokai palengvins jūsų kasdienybę.

 

        Iš kur atsiranda kalkės?

 

Kalkės – tai kieto vandens ženklas. Jei vandenyje ištirpusio kalcio ir magnio druskų yra per daug, viršijama jų norma (iki 20 mg litre – vanduo yra minkštas, 80-120 mg litre yra kietas), namuose pastebėsite daug nuosėdų ir tai reiškia, kad jūsų vanduo yra per kietas.

Kalcio ir magnio pokytį vandenyje įtakoti gali daugybė veiksnių, kurių žmogus pats kontroliuoti negali arba gali ne visada. Vandens kokybės pokyčiai atsiranda dėl įvairiausių aplinkoje vykstančių veiksnių: ūkinės veiklos, statybos, pasikeitęs klimatas ir t.t. Kalkės nėra kažkoks naujas darinys, tačiau galite pastebėti, kad skirtinguose namuose jų kiekis yra skirtingas. Tai priklauso ir nuo gyvenamos vietos, nuo vamzdynų ir jų priežiūros. Jei nerimaujate, kad jūsų vanduo gali būti pernelyg kietas, atlikite vandens tyrimą ir po jo tiesiog pasirinkite vandens minkštinimo filtrus.

 

          Sveikas vanduo – sveiki jūs ir jūsų aplinka

 

Per kietas vanduo nėra pavojingas sveikatai, tačiau pastebimi ir atvejai, kad tai gali sukelti virškinamojo trakto negalavimus, kenčiantys nuo migrenos gali jausti paūmėjimą. Jei vandens naudojate daug, įsivaizduokite, kad net ir valgant plautas daržoves, vaisius, uogas, geriant arbatą, valgant iš tų pačių lėkščių, jūs suvalgote ir tas kalkes.

Kalkės vanduo taip pat gali pažeisti augalus jūsų namuose. Jei vis svarstote, kodėl nepavyksta namuose užauginti gražių gėlių ar mėgaujatės jomis labai trumpai, nes jos tiesiog nuvysta, pabandykite jas palieti minkštu lietaus vandeniu ir iš karto pastebėsite milžinišką skirtumą. Taip yra todėl, kad kritulių vanduo yra minkštas. Jei pažvelgtumėte į gamtą, medžius, žaliuojančias pievas po lietaus, iš karto tampa aišku, kodėl jie veši daug geriau, nei ant jūsų palangės.

Vandens minkštinimo filtrai, kurie padeda stabilizuoti tinkamą kalcio ir magnio kiekį jūsų geriamame ir bendrai vartojamame vandenyje yra pagalba ir jūsų naminiams gyvūnams. Tyrimai parodė, kad naudojant minkštą vandenį, jūsų gyvūnai mieliau jį geria, jų kailis labiau žvilga ir jie tiesiog būna žvalesni, nes vandeniu jie atsigaivina.

Jei atpažinote nors vieną aktualią problemą, kreipkitės į vandentvarkos specialistus ir vandens minkštinimo filtrai taps jūsų dar geresnio gyvenimo neatsiejama dalimi

 

Straipsnis paruoštas pagal Aquafilter.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *