Kaip išsirinkti geriausią aprangą moterims švęsti Naujuosius metus

pagal | 2022 28 rugpjūčio

Yra geras posakis: Naujuosius metus išgyvensi taip, kaip juos matai. Jei šią frazę šiek tiek pritaikysi mados pasauliui, ji skambės taip: Naujųjų metų išvakarėse vilkėdamas gerais drabužiais gyvensi. gerai per tai. Kitaip tariant, jūsų apranga, pasitinkant Naujuosius metus, veikia kaip tam tikras simbolis, galintis pritraukti sėkmę ir turtus ateinančias 365 dienas.

Kaip tai daryti?

Turėtumėte pasirinkti tinkamą Naujųjų metų drabužio spalvą, stilių ir kirpimą, kad Metalo Jautis būtų jumis patenkintas ir jums padėtų. Šventei rinkitės šviesių, natūralių spalvų drabužius, nepamirškite, kad tinka ir pilki, balti, rožiniai, sidabriniai, plieniniai atspalviai.

Nėra tamsių, gilių ar ryškių spalvų, išskyrus juodą. Tačiau svarbiausia, kad jūsų šventinis vaizdas būtų patogus ir jums priimtinas. Todėl paruošėme įvairių variantų, kaip švęsti Jaučio metus, kaip mini Joy Pup.

Mini, midi ir grindų ilgio: moteriškos suknelės Naujiesiems metams

Jautis mėgsta grakštumą, moteriškumą ir paprastumą. Renkantis Naujųjų metų išvakarių suknelės stilių, per daug nesijaudinkite dėl detalių ir dekoro. Geriau dėvėkite paprastą ir glaustą tiesaus kirpimo suknelę, kuri nesukels problemų einant. Juk „White Metal Ox“ taip pat mėgsta komfortą. Taigi žiurkės metais palikite sodrius raukinius, prabangias peplum ir dideles rankoves. Ant drabužių tikrai laukiami metaliniai papuošimai, cirkonio akmenys, blizgučiai, blizgučiai ir pailletai. Sužibėkite 2023-ųjų Naujųjų metų išvakarėse ir visi kiti metai jums bus nušviesti sėkmės ir sėkmės! Šventinės suknelės pasirinkimo simbolika slypi ir jos ilgyje. Jei norite, kad metai būtų sėkmingi finansiškai, rinkitės ilgas sukneles iki grindų, negailėkite audinių.

Sijonai ir kelnės: geriausi stiliai švęsti Naujuosius metus

Jei Naujųjų metų proga nuspręsite dėvėti aprangą su madingu sijonu, Jautis jūsų pasirinkimui neprieštaraus. Šį sezoną populiarūs tiesūs pieštukų stiliai, modeliai su kirpimu ar įvyniojimu. Sodrūs klostuoti sijonai, iki grindų siekiantys modeliai ir netikėtos asimetrijos – taip pat puikus pasirinkimas kuriant šventišką įvaizdį.

Audiniai labai įvairūs – nuo ​​šviesaus permatomo šifono ir nėrinių iki odos ir tvido. Stilingos kelnės, derinamos su lengva palaidine, prašmatniu viršumi ir švarku, taip pat laukiamos prie naujametinės aprangos. Rinkitės iš madingų plačių kojų, aukšto liemens ir apkarpytų modelių. Norėdami įtikti metų gyvūnui, spalvos turi būti natūralios, o ne ryškios. Jaučiui patinka auksinės, juodos, pilkos, rožinės, smėlio, sidabrinės ir žalios spalvos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *