3 priežastys kodėl verta daryti rytines mankštas

pagal | 2022 28 rugpjūčio

Šiandien daugelis žmonių yra aktyvesni popietėmis ir vakarais. O sakydami „aktyvūs“ turime omenyje jų mankštą ir kūno rengybos rutiną. Nors kai kurie bando pabusti ryte, kad atliktų įprastus pratimus, daugelis vis tiek pasirenka tai daryti vėliau. Šio reiškinio priežastis yra ta, kad daugelis žmonių mano, kad vėlesnėje dienos dalyje turi daugiau laiko. Nors tai gali būti tiesa, nes yra daug kitų prioritetų, kuriuos reikia įvykdyti ryte, jums gali trūkti esminių mankštos pranašumų ryte. Tyrimai rodo, kad yra daug pagrindinių rytinės mankštos privalumų, kurių negalite gauti kitu paros metu. Nesvarbu, ar esate ryto žmogus, ar ne, galbūt norėsite dar kartą patikrinti savo mankštos tvarkaraštį dėl šių priežasčių:

Mankštinantis ryte sudeginama daugiau riebalų

Apskritai mankšta gali padėti deginti riebalus. Tačiau mažai žinojote, kad rytiniai pratimai daug veiksmingiau degina kalorijas ir riebalų perteklių. Priežastis ta, kad riebalų oksidacija vyksta natūraliai, kai treniruojama prieš pusryčius. Dabar, jei tikrai norite sudeginti daugiau riebalų ir kalorijų, jums reikia efektyvios riebalų oksidacijos. Tai ne tik padeda deginti riebalus, bet ir gali padėti sumažinti riziką susirgti diabetu. Be to, mankšta prieš pusryčius taip pat imituoja pasninko veikimo būdą, o tai, matyt, yra labai geras svorio metimo veiksnys.

Jūsų oda natūraliai švytės

Nors mankšta bet kuriuo paros metu gali padėti pasiekti natūralų odos švytėjimą ir žydėjimą, niekas neprilygsta švytėjimui, kurį galite gauti atlikdami savo kasdienybę ryte. Tyrimai ir tyrimai atskleidė, kad ryte mankštinančių žmonių oda yra labiau švytinti, švytinti ir žydinti nei tų, kurie sportuoja vakare. Saulės šviesa, šiluma ir dienos šviesa, matyt, yra puikūs veiksniai, turintys įtakos jūsų odos žydėjimui ir sveikatai. Šiuo metu jums daug lengviau drėkinti ir išplauti poras, todėl tai tikrai naudinga jūsų odai.

Naktimis geriau išsimiegosite

Pratimai ryte suteikia jūsų kūnui sveiką nuovargį ir stresą dienos pabaigoje, todėl miegas yra gilesnis ir geresnis. Taip pat rytinė mankšta turi įtakos ne tik miego kokybei, bet ir padeda ilgiau pailsėti. Atminkite, kad mankšta yra streso forma. O žmogaus organizmas sukurtas taip, kad reaguotų į stresą, išskirdamas hormonus ir didindamas adrenaliną. Įsivaizduokite, kai atliekate pratimus ir treniruotes naktį, padidėjęs adrenalino kiekis paveiks jūsų miego režimą, kai artėja miego laikas!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *