Virtuvės baldų gamyba – nuo ko pradėti?

pagal | 2023 23 spalio

Virtuvė yra labai svarbi mūsų namų erdvė, todėl jos remontui, atnaujinimui ar įrengimui visuomet skiriama labai daug dėmesio. Tai yra teisingas požiūris, nes įprastai virtuvė yra atnaujinama ne anksčiau nei po dešimties metų. Tad tiek laiko turi tarnauti mūsų priimti virtuvėje sprendimai. Norint, kad virtuvė būtų ne tik kokybiška, funkcionali, bet ir pritaikyta būtent Jums, verta pasidomėti virtuvės baldų gamyba. Kaip tai vyksta ir kada toks sprendimas yra geriausias?

 

Kodėl verta gaminti baldus?

Baldų gamintojai šiandien rinkoje siūlo labai platų baldų pasirinkimą. Tad tikrai galima išsirinkti ir jau pagamintus virtuvės baldus. Pavyzdžiui, masiškai gaminami įvairūs virtuvinių baldų komplektai iš skirtingų medžiagų ir lengvai pritaikomi įvairiose virtuvėse. Tačiau labai dažnai nutinka, kad masinės gamybos baldai tinka ne visiems ir vis daugiau žmonių domisi nestandartinių baldų gamyba.

 

Pirmiausia, jie būna tik tam tikrų standartinių išmatavimų. Tačiau jie nebūtinai tinka Jūsų virtuvei. Galbūt Jūsų virtuvė yra nestandartinio dydžio ir joje sunku būtų sutalpinti komplektą taip, kaip jis jau suprojektuotas. Pavyzdžiui, dažniausiai virtuvės baldų komplektai yra nedideli ir jie netinka didelėms virtuvėms. Jie taip pat netiks, jeigu norite visiškai išnaudoti savo virtuvės sieną ir pageidaujate, kad baldų spintelės būtų iki pat lubų. Tokie projektai yra gaminami tik individualiai, pritaikant prie virtuvės aukščio.

 

Todėl jeigu norite, kad Jūsų virtuvė būtų sukruta taip, kad būtent Jums būtų patogu joje gaminti ir valgyti, geriausiai pasiteisins virtuvės baldų gamyba.

Kokie yra baldų gamybos etapai?

  • Jūsų idėja. Pirmiausia pagalvokite, kokios virtuvės norėtumėte ir tik tuomet kvieskite baldininkus. Apgalvokite, kur kokie baldai turėtų stovėti, kiek spintelių norėtumėte, kokio ilgio darbo stalas būtų Jums patogus. Iš anksto pagalvokite ir apie tai, kokių papildomų baldų norėsite virtuvėje. Galbūt galvojate apie salą arba barą, kurį taip pat būtų galima užsakyti pas tuos pačius baldininkus.
  • Baldininkų apsilankymas. Virtuvės baldų gamyba neprasidės meistrams neapsilankius Jūsų namuose. Jie tiksliai išmatuos virtuvę, išklausys Jūsų pageidavimus ir pasiūlys geriausiai juos atitinkančius variantus.
  • Projekto sukūrimas. Po apsilankymo Jums bus parengtas projektas, kuriame bus pavaizduoti baldai, Iš jo matysite, ar tai atitinka Jūsų turėtą viziją. Jums pageidaujant projektą galima patobulinti ar kiek pakeisti.
  • Baldų gamyba. Patvirtinus projektą, prasideda baldų gamyba, kuri įprastai užtrunka kelias savaites.
  • Baldų surinkimas. Virtuvės baldų gamyba yra patogu tuo, jog Jums nereikia jaudintis, ar gerai surinkti baldus, ar nesugadinsite jų rinkdami. Gamintojas pats pagamina, pristato ir surenka baldus taip, kad jie būtų jau paruošti naudoti.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *