Sužadėtuvių žiedai ir vestuvių žiedai: ar reikia abiejų?

pagal | 2023 18 sausio

Galbūt jus nustebino jūsų partneris su labai gražiu sužadėtuvių žiedu, tuomet jums gali kilti klausimas ar reikia dėtis dar vieną žiedą. Kuo skiriasi sužadėtuvių žiedai nuo vestuvinio žiedo? Kai kurioms moterims nepatinka vestuviniai žiedai ir galvoja ar po vestuvių, reikės dėtis ir vestuvinį žiedą. Mes jums atsakysime į šį klausimą.

Sužadėtuvių žiedas prieš vestuvinį žiedą

Tradiciniai sužadėtuvių žiedai dažniausiai turi vieną dominuojantį akmenį, kuris gali būti vienas arba apsuptas mažesnių brangakmenių. Sužadėtuvių žiedas yra teikiamas moterims kaip pasiūlymas būti visą gyvenimą kartu, o jei ne, tuomet sužadėtuvių pradžioje.

Vestuvinis žiedas yra priešingas, tai yra paprasto metalo juosta ir yra įteikiamas kai per vestuvių ceremoniją pasikeičiama įžadais ir nuo tada pradedamas nešioti. Paprastai tarp vestuvinio ir sužadėtuvių žiedo yra didelis kainų skirtumas. Jei vestuviniai žiedai turi brangakmenius, jų bendras svoris karatais bus mažesnis nei sužadėtuvių žiedo.

Kaip nešioti sužadėtuvių ir vestuvių žiedus?

Vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai yra dažniausiai nešiojami ant ketvirtojo kairės rankos piršto. Kai kurios moterys pasirenka nešioti sužadėtuvių žiedą vienoje rankoje, o vestuvinį žiedą kitoje.

Kada rinktis vestuvinius žiedus?

Vestuvių žiedus rekomenduojama būti išsirinkus bent dviem mėnesiams likus iki vestuvių. Tokiu būdu jūs galėsite susikoncentruoti į paskutinių mėnesių vestuvių planavimą.

Ar reikalingi abu?

Tai priklauso nuo kiekvieno asmens pageidavimų. Jeigu mėgstate tradicinę išvaizdą, tuomet jums bus būtini abu žiedai. Nesvarbu ar jūsų sužadėtuvių žiedą puoš deimantai ar turėsite įprastus vestuvinius žiedus, jų susiejimas yra nesenstantis ir gražus. Be to, tendencijos rodo, kad ši mada dar ilgai bus populiari.

Jeigu norite rinktis vieną žiedą tarp šių dviejų, tuomet rekomenduojama mūvėti sužadėtuvių žiedą, kuris simbolizuoja būsimą vedybinį statusą. Štai kelios priežastys, kodėl moterys pasirenka nešioti vieną žiedą:

  • Vieno žiedo nešiojimas gali būti patogesnis ir ne toks įkyrus, nei vestuvinio ir sužadėtuvių žiedo derinys.
  • Jeigu netyčia pamestų žiedą, tuomet reikėtų jaudintis tik dėl vieno.
  • Nereikia jaudintis dėl dviejų derančių žiedų, kuriuos gali būti sunku pritaikyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *