Kodėl verta išversti internetinę svetainę?

pagal | 2022 25 lapkričio

 

Internetinių svetainių vertimas yra kur kas svarbesnis, nei jūs galite pagalvoti. Pagal pateikiama pasaulinę statistiką, tik dvidešimt procentų žmonių visame pasaulyje moka kalbėti ir skaityti angliškai. Jeigu jūsų internetinė svetainė nėra išverčiama į daugiau kalbų, tuomet galite prarasti nemažą rinkos dalį.

Tad panagrinėkite, kaip internetinių svetainių vertimas gali prisidėti prie jūsų verslo augimo.

Srauto ir pajamų padidinimas

Išversta internetinė svetainė gali pritraukti naują auditoriją, o tai automatiškai padidins srautą ir konversijų skaičių. Vertimai taip pat padeda tarptautiniams potencialiems klientams įsigyti jūsų parduodamą prekę, paslaugą ar perskaityti jūsų pateiktą turinį. Jeigu vis dar manote, kad svetainės vertimas nėra reikalingas, tuomet pagalvokite apie tai, kad dauguma žmonių ieško paslaugų arba prekių savo gimtąja kalba, tad jie tiesiog jūsų niekada neatrastų. Kuomet klientai neranda jūsų, jie nieko negali iš jūsų įsigyti.

Prekinio ženklo išplėtimas

Išversdami savo pateiktą turinį jūs galite padidinti savo prekinio ženklo populiarumą ir pripažinimą visame pasaulyje. Kalbėdami ir pateikdami informaciją kliento gimtąja kalba, jūs padidinate savo prekės ženklo žinomumą ir žmonės gali lengviau jumis pasitikėti.

Tarptautiniai klientai dažniausiai ieško informacijos pagal savo kultūrinius niuansus, tad vertimo įrankiai praleidžia šiuos niuansus, todėl jums būtų reikalingi profesionalūs vertimai.

Išsiskirsite iš savo konkurentų

Kuomet internetinė svetainė pateikia turinį keliomis kalbomis, automatiškai ji išsiskiria iš savo konkurentų, kurie nesiūlo tarptautinio tūrinio. Turėdami vertimus jūs įgyjate pranašumą ir galite įeiti į naują rinką. Jūs galite nustatyti klientų aptarnavimo standartus, kuriuos vėliau turės atlikti ir jūsų konkurentai.

Konkurencijos sekimas

Jeigu jūsų esami konkurentai jau aptarnauja internetinius klientus su keliomis kalbomis, tuomet turite išversti savo svetainę taip, kad ji būtų tinkama toje rinkoje. Dėl esamos globalizacijos, dabartiniai klientai turi didelį pasirinkimą, tad turite atitikti jų visus lūkesčius, kad jie pasirinktų jus. Jeigu negalite pasiūlyti jiems kokybiškos patirties, tuomet vartotojai tikriau bus linkę rinktis jūsų konkurentus.

Siekdami užtikrinti maksimalią naudą iš internetinės svetainės, rekomenduojame rinktis lokalizacijos vertimus, kuomet atkreipiamas dėmesys į kultūrinius aspektus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *