Kada rinktis žiemines padangas?

pagal | 2022 16 lapkričio

Išaušus šaltų orų metui, daugelis vairuotojų pradeda skubėti keisti padangas – būtent tuomet ir yra žieminių padangų metas. Žieminėmis padangomis galima važinėti keliais tik tuomet, kai ateina šaltieji orai, iki tol keliuose saugu rinktis tik vasarines arba universalias padangas. Žinoma, žieminėmis padangomis nedraudžiama keliauti ir vasaros metu, tačiau kiekvienas vairuotojas supranta, jog tai – padangų gadinimas. Tad iš esmės, žiemines padangas galima naudoti ištisus metus, tačiau tai nėra nei naudinga, kadangi padangos nėra tinkamos šiltiesiems orams, nei saugu, nes jos nėra skirtos įkaitusiai kelio dangai. Tad tie, kurie nori keliauti saugiai, turėtų rinktis žiemines padangas tik šaltuoju metų laiku. Žinoma, viską keičia, jei jūsų padangos yra dygliuotos. Tokiu atveju galite jas rinktis tik žiemos sezoną, kadangi vos tik orams atšilus, jas turėsite keisti į kitas padangas.

Kaip išlaikyti žiemines padangos kokybiškomis ilgesnį laiką?

Jei norite, kad žieminės padangos būtų kokybiškos kuo ilgesnį laiką, tuomet turite priežiūra rūpintis dar prieš jas įsigyjant. Pirmasis žingsnis – rinktis padangas, kurios tiks jūsų automobiliui. Žieminės padangos gali būti skirtingų matavimų, jei pasirinksite netinkamas, susidėvės greitai. Na, atkreipkite dėmesį ir į kitus parametrus bei žymėjimus, nes nuo to taip pat priklauso, kaip ilgai galėsite jas naudoti. Kokybė priklauso nuo gamintojo, todėl rinkdamiesi turite atkreipti dėmesį į tai, kas jis ir kokias prekes siūlo. Deja, bet tam tikrais atvejais tenka išmesti žiemines padangas anksti vien dėl to, jog gamintojas nėra patyręs ir negali pasiūlyti kokybiškų prekių. Na, ir nepamirškite, kad prižiūrėti padangas reikia ne tik jas naudojant, bet ir tuomet, kai jos padedamos į rūsį vasaros miegui. Pasirūpinkite, kad būtų padėtos tinkamomis sąlygomis, tokiu būdu žiemą ištrauksite kokybiškas padangas, tinkančias keliams.

Ar kaina svarbus kriterijus renkantis padangas?

Žieminės padangos gali būti tiek kokybiškos, tiek vidutiniškos, tiek labai nekokybiškos ir tai priklauso nuo kainos. Tad netaupykite ir pirkite tai, kas leis važiuoti saugiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *