Patarimai, kurie padės greičiau parduoti nekilnojamą turtą

pagal | 2023 25 birželio

Jeigu šiuo metu kaip tik planuojate parduoti savo nekilnojamąjį turtą (namą, butą ar žemę), tikriausiai norite tai atlikti kuo greičiau. Tam, kad tai pavyktų padaryti kuo greičiau, būtina kaip reikiant sudominti potencialius pirkėjus. Kuo daugiau jų bus – tuo didės tikimybė greičiau parduoti turtą ir dar už gerą kainą. Nekilnojamo turto vertinimas leis nustatyti tinkamą ir realią būsto kainą, todėl jūs galėsite išvengti bereikalingų nemalonumų ir neadekvačių kainų pasiūlymų iš pirkėjų.

Ką svarbu atlikti, siekiant kuo greičiau parduoti nekilnojamą turtą?

  • Atlikite nekilnojamo turto vertinimą. Įvairios bendrovės siūlo šią paslaugą, tereikia pasirinkti tokią, kuri darbus atlieka ne tik greitai, bet ir nestokoja patirties. Turto vertinimas – ypač svarbus žingsnis, kuris padės greičiau parduoti būstą. Tiesa, jeigu norite parduoti būstą per maksimaliai trumpą periodą, greičiausiai teks šiek tiek sumažinti pirminę nustatytą kainą.
  • Ieškokite patikimo ir patyrusio nekilnojamo turto agento. Dažnu atveju galima gauti abi paslaugas vienoje bendrovėje (tai ir nekilnojamo turto vertinimas ir pardavimo agento paslaugos). Agentas yra puikiai susipažinęs su vietine nekilnojamo turto rinka ir gali įrodyti savo darbo patirtį, įvardydamas savo sėkmingų sandorių kiekį. Nekilnojamo turto agentas ne tik suorganizuos gerų būsto nuotraukų atlikimą, padės surasti potencialius pirkėjus, bet ir aktyviai dalyvaus, tvarkant visus reikiamus pardavimo dokumentus. Turto vertinimas tiesiog leis agentui šį darbą atlikti greičiau. Parduodant būstą, jums net nereikės dalyvauti apžiūrose su pirkėjais, todėl sutaupysite ne tik daug nervų, bet ir laiko.
  • Jei įmanoma, padidinkite būsto patrauklumą. Tai labai svarbus žingsnis, kuris ne tik padidins turto vertę, bet ir pritrauks daugiau susidomėjusių pirkėjų. Pirmas dalykas, kurį mato pirkėjas – tai namo išorė ir jo derinimasis prie viso aplinkinio rajono. Suprantama, kad gali būti per vėlu atlikti kokius nors didesnius remontus, tačiau tikrai verta, bent jau kruopščiai išvalyti pastato langus, perdažyti lauko sienas ir sutvarkyti kiemo aplinką.
  • Pasirūpinkite ir smulkiu vidaus remontu bei valymu. Pakeiskite visas perdegusias lemputes (jei tokių yra), jeigu tektų patalpas pirkėjams aprodyti tamsiuoju paros metu, nepalikite jokių šiukšlių. Tiesiog pasirūpinkite elementaria švaria ir smulkiais remonto darbeliais (pavyzdžiui, trūkstamų rankenėlių baldams prisukimu ir pan.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *