LED nagų lempos pasirinkimas kokie jo privalumai ir trūkumai

pagal | 2022 13 lapkričio

LED nagų lempa yra nepakeičiamas įrankis ne tik profesionalams, bet ir manikiūrą namuose mėgstantiems pasidaryti žmonėms. Yra daugybė LED nagų lempų modelių ir, jei apie juos mažai žinote, gali būti sudėtinga išsirinkti.

UV nagų lempa

Anksčiau UV led lempa nagams buvo skirta tik profesionalams, institutams ir nagų meistrams, o dabar ja gali naudotis visi. Nagų priežiūrai skirta priemonė yra būtinas priedas pusiau ilgalaikio nagų lako džiovinimui ir gelinių nagų (dirbtinių nagų) dengimui.

Todėl norint pasiekti profesionalo vertą rezultatą, turėti dirbtinius nagus arba puikų, lygų ir blizgantį laką, tai yra būtina. Jį galima įsigyti kartu su manikiūro rinkiniu arba atskirai.

Koks šio UV nagų aparato vaidmuo, kokie jo privalumai ir trūkumai, kaip tinkamai jį naudoti, kuo jis skiriasi nuo LED lempos – tai klausimai, kuriuos dažnai užduoda tie, kurie nori patys pasirūpinti savo nagais.

Todėl nusprendžiau į juos atsakyti, bet ne tik. Išsirinkti UV lempą nėra lengva, todėl aš jums juos surūšiavau.

UV nagų aparato savybės

UV lempa greitai tapo nepakeičiama, bet visų pirma ji yra privaloma, jei lakuojate dirbtinius nagus arba pusiau ilgalaikį laką. Kodėl taip yra? Pavyzdžiui, UV gelis nepolimerizuojasi, jei nėra veikiamas šios rūšies lempos. Paprasčiausiai.

Daugelis žmonių bijo ne tik nagus, bet ir rankas apšvitinti ultravioletiniais spinduliais. Tačiau galite būti ramūs, kad šių spindulių intensyvumas yra labai mažas ir nekelia jokio pavojaus naudotojams.

Kaip pasirinkti pigią UV nagų lempą?

Čia viskas tampa sudėtinga. Iš tiesų, ypač kai esate pradedantysis, pigios, bet veiksmingos UV lempos pasirinkimas nėra akivaizdus. Todėl nusprendžiau pateikti jums kriterijus, į kuriuos atsižvelgiu prieš įsigydamas tokį pirkinį:

Vatų skaičius: patariu rinktis bent 36 vatų lempą. Atkreipkite dėmesį į šį punktą ir atidžiai žiūrėkite, kas nurodyta ant gelių. Kai kurie (dauguma) gamintojai nurodo, kiek vatų reikia jų gaminiams džiovinti.

Lempučių skaičius: tinka 4 lemputės. Įsitikinkite, kad kartu su perkama lempa turite bent vieną atsarginę.

Nuimamas dėklas: tai smulkmena, bet man ji patinka, nes UV lempą su nuimamu dėklu lengviau valyti.

Laikmačio funkcija: paprastai visos turi laikmatį, tačiau kai kurios turi kelis nustatymus, o kai kurios – ne. Dauguma modelių siūlo 120 sekundžių, 180 sekundžių arba neribotą laiką.

Naudojimo paprastumas

Dydis: saugokitės nepatogaus dydžio kai kurių lempų

Kaina: UV nagų lempos kaina svyruoja maždaug nuo 15 iki 100 eurų. Taigi, sprendimą priims jūsų piniginė. Tačiau turėtumėte žinoti, kad retkarčiais naudojamo 100 eurų kainuojančio modelio įsigijimas nebūtinai yra pateisinamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *