Kaip vyksta buto pirkimas sostinėje?

pagal | 2022 22 spalio

Sostinėje plečiasi žmonių skaičius: studentai po mokslų lieka Vilniuje, iš mažesnių miestų žmonės keliasi į sostinę, taip pat ir ukrainiečiai ir kiti svečiai dažnai apsigyvena Vilniuje. Vilniuje kasmet vis labiau populiarėja nauji butai Vilniuje. Kiekvienais metais parduodama vis daugiau būstų, sostinėje atsiranda vis daugiau nekilnojamojo turto projektų. Daugiabučiai pastatyti pagal moderniausias technologijas ir suteikia išskirtinį būstą naujakuriams. Taigi, kaip išsirinkti geriausią variantą ir ką daryti, kad pirkimo procesas vyktų sklandžiai?

Koks pasirinkimas tenkina klientus?

 

Naujos statybos butų asortimentą rasite daugelyje Vilniaus vietų. Dažniausiai jie skirsis priklausomai nuo vietos, įrengimo, ploto ir kt. Taigi pirmiausia, prieš renkantis butą, reikėtų apsispręsti, kurioje miesto dalyje norite gyventi. Pavyzdžiui, galbūt jus domina naujas butas Neries krantinėje Vilniuje ar kitoje unikalioje vietoje? Tai drastiškai sumažins galimybes. Geriausia iš anksto žinoti, koks kvadratinis plotas jus domina, o svarbiausia – kokį biudžetą galite skirti pirkdami būstą. Jei dar nematėte butų pasiūlymų Vilniuje, pastebėsite, kad nauji butai Vilniuje yra labai modernūs, šiuolaikiški ir suprojektuoti taip, kad juose būtų patogu gyventi. Todėl dažniausiai jie turi originalų išdėstymą. O kai kuriais atvejais išplanavimą galite pasirinkti patys ir statybininkas jį įgyvendins.  Šiandien populiariausias variantas – naujų architektūrinių butų projektų kūrimas išskirtinėse Vilniaus vietose, kur atnaujinama ir sutvarkyta visa infrastruktūra ir aplinka. Tokie butai yra populiariausi, nes įsigiję galėsite pradėti gyventi kokybišką gyvenimą, nesirūpindami dėl papildomos priežiūros, vietos automobiliui.

Kaip išsirinkti tinkamą variantą?

 

Jei nežinote, kuris butas jums labiausiai patinka, bet jau žinote, kur norite gyventi, jūsų paieška gerokai susiaurėjo. Pasirinkite tik jus dominančią miesto dalį ir analizuokite tik ten esančius butus. Būtinai peržiūrėkite tuos, kurie jums patinka. Tam organizuojamos atvirų durų dienos. Pavyzdžiui, jei norite pamatyti kelis butus tam tikrame rajone, tai yra geras pasirinkimas, nes viską galite pamatyti vienu apsilankymu. Jei jau išsirinkote norimą projektą, pasižiūrėkite į naujus parduodamus butus Vilniuje. Išsirinkę mėgstamiausią, galite pradėti pirkimo procesą. Norėdami tai padaryti, turite susisiekti su pardavimo įmone. Jei norite supaprastinti procesą, galite samdyti brokerį, kuris sutvarkytų pirkimo procesą ir jums nereikės vargti ruošiant dokumentus ar juos tikrinant. Pasirašius preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį, sumokamas užstatas, o atlikus visus reikiamus veiksmus, pardavimas fiksuojamas notaro biure. Sumokėję ir perregistravę būstą registracijos centre, tampate teisėtu būsto savininku.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *