Kaip apsisaugoti nuo vabzdžių vasaros metu?

pagal | 2023 30 balandžio

Karštos vasaros dienos turi labai daug privalumų, tačiau greta jų taip pat yra ir daug minusų. Vienas jų gali būti vabzdžiai, kurie ne tik erzina savo zizimu, tačiau taip pat ir kanda. Svarbiausia, kad ne tik lauke, tačiau taip pat ir kambariuose. Tokiu atveju geriausia išeitimi tampa tinkleliai nuo vabzdžių internetu, kurie yra labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam labiausiai patinka. Įsigyti verta https://www.solemlux.lt prekybos vietoje, kur yra geras kainos ir kokybės santykis.

 

Tinkleliai atrodo gražiai

 

Pirmiausia nereikia tikėti mitu, kad tokio tipo tinkleliai neskoningai atrodo. Jie yra beveik nematomi, tačiau ir šiuo atveju pasirinkimas yra gana platus, nuo mažiau tankių iki labai tankių, kurie kur kas labiau izoliuoja vaizdą. Rinkitės variantą, kuris jums labiausiai tinka, tačiau taip pat įvertinkite ir ta, kad tokie tinkleliai tampa skoningu namų dekoro akcentu, kuris dažniausiai puikiai komponuojamas su kitais dažniausiai lietuvių namuose naudojamas uždangalais – roletais arba žaliuzėmis.

 

Lauke – žvakės ir purškalai

 

Nors tinkleliai nuo uodų yra plačiai naudojami dalinai ir lauke, kadangi tai yra geras pasirinkimas terasose, tačiau  taip pat lauke reikia naudoti papildomas apsaugos priemones. Šiuo atveju tai yra specialios žvakės bei purškalai, kurie suteikia galimybę išvengti ne tik uodų įkandimų, tačiau taip pat ir zirzimų, kurie erzina ne ką mažiau.

 

Reikia kosmetikos priemonių nuo įkandimų

 

Galiausiai, artėjant vasarai visada siūlome detaliau domėtis ir kosmetikos gaminiais, kurie gali padėti išvengti uodų įkandimų. Tai svarbu ypač tiems, kurie yra alergiški, tad jiems reikia ne tik apsaugo nuo uodų, tačiau ir priemonių, kurios gali padėti jiems jau įkandus.

 

Net ir pačios gražiausios vasaros gali būti sugadinamos vabzdžių, tad svarbiausia yra netaupyti priemonėms, kurios tikrai prieinamos kiekvienam ir svarbiausia, kad jos radikaliai gerina gyvenimo kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *